Ücretsiz Diksiyon Atölyesi

Artmera Akademi'nin katkılarıyla hazırlanan ücretsiz diksiyon atölyesine katılma fırsatını kaçırmayın! 2 Mayıs 2020 tarihinde yapılacak ücretsiz online atölye için katılım kontenjanla sınırlıdır. Detaylar için tıklayın.

Çocuklar İçin Yaratıcı Drama Atölyesi

Artmera Akademi'nin katkılarıyla hazırlanan bu atölye, belli eğitsel ve sanatsal amaçları olan, doğaçlama, rol ve oynama gibi tiyatro tekniklerinden faydalanarak çocuğun grup yaşantısı içerisinde herhangi bir konuyu, düşünceyi ya da olayı canlandırmasıyla öğrenme kabiliyetlerini artırmayı amaçlamaktadır.

Etkili İletişim ve Davranış Kuralları

Artmera Akademi'nin katkılarıyla düzenlenen bu atölye katılımcıların kendini doğru ve etkili yöntemlerle ifade etmelerini, kariyer basamaklarını güçlendirmelerini ve beden dilini en iyi şekilde kullanmalarını amaçlamaktadır.

Etkili Konuşma Atölyesi

Güzel ve etkili konuşmak, kendini ifade edebilme yeteneği kazanmak istiyorsan Etkili Konuşma Atölyesi tam senlik! Türkçe mükemmel bir dil ve bu atölyenin amacı Türkçeyi mükemmel kullanman. Bu dili kurallarına uygun, akıcı, ses özelliklerine uygun bir biçimde kullanmayı öğreneceksin.

Müzik Atölyeleri

Artmera Sanat Merkezi’nde her türlü enstrümanın eğitimini alabileceğin alanında uzman hocalar bulabilirsin. Ayrıca şan ve teorik müzik eğitimleri alabileceğin bir çok müzik atölyesi mevcut. Uzun ve kısa süreli bir çok müzik eğitimine bu atölyelerle ulaşabilirsin. İstersen sana özel ders programı da yapabiliriz!

Konservatuvara Hazırlık Atölyeleri

Konservatuvar sınavına alanında uzman olan eğitmenlerle en iyi şekilde hazırlan. Hangi dalda sınava gireceğini bildir sana uygun bir program düzenleyip seni sınavına en iyi şekilde hazırlayalım.

Murat Prosciler ile Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi

Oyuncu ve seslendirme sanatçısı Murat Prosciler ile Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi başlıyor!